diBudka Premium

Twoja fotobudka 3 w 1

Możliwość integracji funkcji wykonywania zdjęć, nagrywania animacji i filmów z dźwiękiem. Wygodny ekran startowy pozwalający na definiowanie przycisków do uruchamiania programów: diBudka, diGif, diVideo.

diBudka Premium – fotobudka 3 w 1

Możliwość konfiguracji fotobudki do funkcji wykonywania zdjęć, animowanych GIF-ów i video albo tylko do wybranych z tych funkcji. Wspólna instalacja programów: diBudka, diGif, diVideo oraz okno startowe diPanel.

ekran startowy fotobudki diPanel

Wygodne okno startowe służące do szybkiego uruchamiania wybranych aplikacji. Został stworzony głównie z myślą o integracji programów diBudka, diGif oraz diVideo, ale może zostać użyty do uruchamiania dowolnych aplikacji i określonych stron internetowych. Program diPanel posiada własny moduł administracyjny.

Okno startowe fotobudki z przyciskami do uruchamiania aplikacji i stron internetowych. Definiowanie od 1 do 6 przycisków.

Możliwość zdefiniowania przycisku do uruchomienia strony www. Ograniczenia nawigacji do podstron wybranej www. Wbudowana przeglądarka blokuje niebezpieczne elementy przeglądanych stron.

Wygląd okna można dostosować do swoich potrzeb poprzez podmianę elementów graficznych tj. przyciski, tło z poziomu modułu administracyjnego.

Wygaszacz ekranu – program po dłuższej bezczynności resetuje się aby pokazać wygaszacz, którym może być animacja swf lub pokaz obrazków jpg wprowadzonych w module administracyjnym.
~
Możliwość ustawienia czasu (określonej godziny) zamknięcia programu i systemu operacyjnego fotobudki.

Wymagania programu:

Windows 7 lub nowszy. Internet Explorer 10/11.
Zalecany ekran Full HD 1920 x 1080 pikseli.
Adobe Flash Player do odtwarzania animacji swf.

Wypróbuj program

testuj bez ograniczeń - pobierz Demo z wszystkimi funkcjami

Zarejestruj program

zakupiony u dystrybutora i korzystaj z bezpłatnych aktualizacji oraz ramek

300+ bezpłatnych ramek

w różnych pakietach tematycznych: ślubne, urodziny, eventy, studniówka